Projekt GoldenMines

2. února 2018 v 23:17 | Lucker |  Jak vydělávat na internetu

Zdravím,

v tomto článku Vám představím Ruský projekt GoldenMines. Tento projekt už funguje čtvrtým rokem. A nemusíte se bát daný projek mám odzkoušený a vše funguje jak má.

O co jde?

- Goldenmines by se dalo říct, že je to taková internetová hra s trpaslíky. Kteří vám těží rudu. Tu následně proměníte na zlato a za něj buď nakoupite další trpaslíky nebo si zlato proměníte na peníze a vyberete je.

Jak to funguje?

- Jak jsem zmínil, ve hře jsou trpaslíci kteří vám kopou rudu. Ve hře je několik druhů trpaslíku. Konkrétně 5. Dají se pořídit od 100 zlatých až po 100.000 zlatých. Samozřejmě čím dražšího (lepšího) trpaslíka máte, tím vám těží více rudy, což znamená větší zisky.


Herní převody:

- 100 rudy = 1 zlatý
- 100 zlatých = 1rubl (ruská měna 1rbl je momentálně 0,37kč).


Jak začít?

- To je velice jednoduché. Už si to přesně nepamatuji, ale na začátek byste měli dostat základního trpaslíka. Pokud tomu tak není, nezoufejte. Ve hře je tzv. Denní bonus (jednou za 24h) což je že dostanete od 10-100 zlatých.(je to náhodné) a tímto způsobem si ušetříte na trpaslíka a pak můžete začít těžit.
o Upozornění: Takovým to způsobem vám bude trvat strašně dlouho, než byste se na nějakou slušnou částku dostali. Ukážu vám rychlejší způsob.


Rychlejší způsob k slušným ziskům:

- Je takový že do projektu něco investujete. Nemusí to být mnoho, vše záleží na vás nebo nemusíte nic, ale trvalo by vám rok nebo dva než byste se dostali na to, na čem jsem byl já za měsíc!!!


Kolik jsem do projektu na začátek vložil!?

- Přesnou sumu si již nepamatuji, ale bylo to něco kolem 3000-4000Kč. Přijde vám to moc, dejte méně. Denně mě trpaslíci vydělávali kolem 120kč, což cca za měsíc je 3600kč.

Dělení výdělku:

- Projekt je udělaný tak, že myslí na vás a chce vás v projektu posouvat výš a výš proto je systém udělaný takto:
- Zlato co vytěžíte tak se vám rozdělí takto:
§ 70% zlata jde na reinvestice (nákup nových trpaslíku. Což znamená ten růst a více peněz)
§ 30% jde k vám na výběr zdá se vám to málo? Věřte, že časem opravdu není. Nebo když si nechcete částku vybrat, můžete ji převést na reinvestici a jako bonus k tomu dostanete navíc 20% z částky.


Časová náročnost projektu:

- Na tento projekt vám stačí i klidně maximálně pět minut a do následujícího dne se o to opět nemusíte starat a peníze vám tam skáčou sami. Peníze prakticky bez práce? Ano jde to!!

Pokud něco nechápete, nezoufejte. V dalších dílech si vše názorně ukážeme a pak uvidíte, že je to snadné.

Na samotný závěr vám sem dám odkaz na daný projekt a také důkaz že peníze vyplácejí.

Odkaz zde:


A ještě na něco jsem zapomněl stránka je kompletně v ruštině. Stáhněte si googlechrom(stránky umí překládat do češtiny. Odkaz na stažení googlechrom ZDE: http://www.webink.cz/xzIOH

Další článek k tomuto projektu je zde (Jak to vše funguje): http://www.webink.cz/kBmx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama